קטגוריית מוצרים

צור קשר

להוסיף: Baoyuan Road, טאון גושאן, העיר Weihai, שאנדונג

תל: +86-631-5921397

פקס: + 86-631-5925036

דואר אלקטרוני: bsy@baishengyuan.cc

חדשות

הבית > חדשות > תוכן
מכונת וודורקינג אוטומציה, גמישות, Intelligent
Oct 18, 2017

תעשיית מכונת woodworking של סין הקימה מן החינוך, מחקר, פיתוח, ייצור, בדיקה למכירות של מערכת שלמה, מתוך פיתוח מחשב יחיד קווי הייצור, הפך לאחד תעשיית ציוד טכני חשוב של סין. Woodworking Machine הוא מכשיר שיש לו גורמים מסוכנים רבים בפעולה. גורם הסיכון מתבטא בעיקר בהגנה על הבטיחות, בבקרת הפעולה, בסימון הבטיחות וכן הלאה. מדי שנה, בשל האזהרה של מכונת עיבוד העץ, התקני הגנה אינם מותקנים או אובדן תפקוד, דבר הגורם למקרים של פגיעה אישית במפעיל מתרחשים.

כפי שניתן לראות מהטבלה, הפריטים הקשורים לאבטחה חוזרים על עצמם מדי שנה בפריטים בלתי מסויגים. בין היתר, הבטיחות והאמינות של התקן הבקרה, ההגנה על אזור העיבוד, עצירת החירום, המשכיות מעגל הצימוד להגנה, הגנה על התחשמלות וכדומה הם פרוייקט איכותי חשוב ביותר ללא הגבלה

עידן המידע מאופיין בפיצוץ גדול של מידע. קצב החיים והעבודה, איכות החיים והמוצרים ממשיכים להשתפר. וגם הפער הזר הוא מקבל יותר, איכות ציוד מכני במיוחד, איכות, מחיר וכן הלאה. כמה טכנולוגיה זרה וציוד כל הזמן הטכנולוגיה של המדינה שלנו מתנגשים ללא הרף והחלפה, ואת מכונת woodworking של סין, היא הזדמנות. הפיתוח של הטכנולוגיה האלקטרונית, טכנולוגיית הבקרה הדיגיטלית, טכנולוגיית לייזר, טכנולוגיית מיקרוגל וטכניקת סילון בלחץ גבוה מביאה מרץ חדש לאוטומציה, גמישות, אינטלקטואליזציה ואינטגרציה של מכונת נגרות. אבל פיתוח בר קיימא מחייב אותנו לקחת את הכביש של הגנת הסביבה, ולכן אנחנו צריכים לעשות עבודה טובה על תעשיית מכונות הגיע למצב תועלת תועלת הדדית.

כאשר מכונת Woodworking מתחיל, הנוכחי חשמל יהיה 5-6 פעמים גבוה יותר מאשר בדירוג, זה לא ישפיע רק על חיי השירות של המנוע, אלא גם צורכים יותר חשמל. המערכת בתכנון בחירת המנוע תשאיר מרווח מסוים, מהירות המנוע קבועה, אבל בתהליך השימוש בפועל, לפעמים למהירות נמוכה יותר או גבוהה יותר, ולכן זה מאוד הכרחי כדי להפוך המרה תדר. מהפך יכול להבין את המנוע רך להתחיל, על ידי שינוי תדר מתח קלט ציוד להשיג בקרת מהירות החיסכון באנרגיה, והוא יכול לספק ציוד יתר על הנוכחי, מתח יתר, עומס יתר פונקציות הגנה אחרות.

סדנת וודורקינג הסרת אבק מערכת מחולקת בעיקר מסנן שקית אחת, ציוד קטן להסרה אבק פנימי, בקנה מידה גדול הדופק מסוג הסרת אבק המערכת, וכו '

כאשר רמת הרעש עולה על התקן הלאומי, את הצעדים של הפחתת רעש צריך להיות מאומץ בבנייה ופריסה.

(1) התקרה (לוח סינתטי של צמר גפן) תותקן בבניין גדול עם גובה של עד 6 מטר. צמח ארוך וארוך, אם הרוחב הוא פחות מהגובה, ואז משני צדי הקיר צריך להיות מותקן גם לוח קליטת קול.

(2) כאשר גובה הצמח הוא מעל 6m, התקרה של התקרה מותקן על החלק העליון של מכונת woodworking.

(3) אם רמת הרעש של מכונת העץ במפעל גבוהה מאוד, והמבצע מותר לפעול מרחוק, המפעיל יכול לעבוד בחדר אטום לרעש.

(4) על פי עוצמת הרעש שונה של מכונת woodworking. ההסדר הנכון של כל ציוד יכול גם להשיג את המטרה של הפחתת רמת הרעש. הציוד הרועש ביותר, כגון מישמש, מסור עגול וראש מסור, יוסדר בנפרד מציוד אחר.