קטגוריית מוצרים

צור קשר

להוסיף: Baoyuan Road, טאון גושאן, העיר Weihai, שאנדונג

תל: +86-631-5921397

פקס: + 86-631-5925036

דואר אלקטרוני: bsy@baishengyuan.cc

חדשות

הבית > חדשות > תוכן
פורניר מכונה אמינה יותר
Jun 27, 2017

? מה הסיבה הפלאש מכונת פורניר

למחשב יחיד פנסיון עבור מערכת בקרת חיתוך בחוט כבר יותר מ 20 שנים, הוא כיום משרת את מכונת חיתוך קו כדי לקבוע את הלוח על-85% מן הסכום הכולל, הסיבה העיקרית היא היציבות של לוח אחד ותפעול פשוט ואמין, זה יכול ניתן לומר כי מערכת הבקרה של המכונה פורניר מגיע לבגרות ויש גם בדקה, בעל תואר נהדר הכרה חברתית.

בזמן הנוכחי, הפקתי את הקו חיתוך מכונה C51 פורניר לעשות מערכת הבקרה הראשי, בתוספת E58 מחויבות מבצע, התצוגה, הפונקציה מורחב, מנהגי ההפעלה, אין הבדל גדול בעבר, אמינות גבוהה יותר. מערכת התצוגה משתמשת 16 סיביות כל פקטור התצוגה, כך המפעיל תמיד יכול למצוא כל מידע נתונים בפקד.

אולם נמצא, הפלאש אקראי באקראית, אשר היא בעיקר כוח כשל במערכת, כגון מתח AC לספק יציבות חמורה, לעיתים מספקים הופעתה של כוח עליון תדירות לסירוגין. זה יכול להיות גם מערכת החשמל פורניר מכונת מצרות, כגון לחסום 3-way הרגולטורים 5V לפתוח מעגל, כוח אספקת מסנן קבל הקיבולת היא דליפה קטנה או רציניים מדי. גשר יישור זרוע חצי מעגל. הסיבה לוח האם מעט מאוד.

בשל מגוון בלתי חוקי או שימוש לרעה, בדרך כלל אינם מופיעים פלאש, רק תראה איזה סוג של שגיאה בלבד, עם המתנה, על הקובץ, L4 מפתח יכול להיות משוחזר פורניר המכונה מתחילה המדינה, הכי כיבוי פעם.

ההבדל הגדול בין לוח יחיד בשבב יחיד היא המערכת.

(ה-CPU, ROM, זיכרון RAM, ממשק קלט / פלט מעגל, מעגל עזר אחרים) שכולנו כאן על מעגל מודפס ולאחר מכן מודפסת המעגל תהיה מחוברת האסימונים פונקציונליים שונים

מיקרו-בקר הוא שבב מעגל משולב משולב עם ה-CPU, זיכרון תוכנית, זיכרון נתונים, קלט / פלט ממשק מעגלים, שעוני עצר / פסיקה מונים, בקרים, ממירים אנלוגי / דיגיטלי, ממירים דיגיטלי-לאנלוגי, מודמים ועוד רכיבים.

שימוש שבב יחיד

בקרים בשל גודלו הקטן, מאפיינים בעלות נמוכה, מספר גדול של ציוד חי המודרניזציה. כמו שלנו חיי היומיום מכשירים חכמים, מכוניות וכו '.